loadingimg

Wczytuję dane...
/
 • pl
 • en
 • de
 • cz
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Bestsellery
Informacje

Minimalny zakup to kwota 500zł  netto minimum 6 sztuk (w zależności od pakowania) przy zakupie na kwotę 3000 zł netto TRANSPORT GRATIS.


W paczkach nie wysyłamy szkła, ceramiki, produktów ponadgabarytowych i łatwo tłukących się.

REGULAMIN

Hurtownia Internetowa DECORTREND działająca pod adresem www.dchurt.pl, prowadzona jest przez SWIP Decortrend z siedzibą w Łódzka 308,25-655 Kielce, zwana w dalszej części regulaminu „DECORTREND”. Regon numer: 364670075. NIP: 959-197-34-59. KRS: 0000622606.
Informujemy, że system internetowy B2B hurtownia internetowa, umieszczona pod adresem www.dchurt.pl udostępniona jest jako platforma handlowa, jedynie dla zarejestrowanych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą zarejestrowaną na terenie UE.

DLA KLIENTÓW:

 1. DECORTREND prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet jak i w miejscu działalności firmy.
 2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz rejestracyjny. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do serwisu.
 3. Płatności. Przy składaniu zamówienia Klient wybiera jedną z dostępnych form płatności PRZELEW, POBRANIE, PRZEDPŁATA, GOTÓWKA.
  • PRZELEW - klient ma ustalony termin płatności
  • POBRANIE - Klient dokonuje płatności na miejscu kurierowi
  • PRZEDPŁATA - Klient otrzymuje fakturę PRO FORMA i na jej podstawie wpłaca pieniądze na nasze konto, po otrzymaniu wpłaty wysyłamy towar
  • GOTÓWKA - Klient płaci za zamówienie na miejscu w siedzibie firmy
 4. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od czasu potrzebnego na skompletowanie wszystkich produktów w zamówieniu.
 5. Po skompletowaniu zamówienia do Kupującego zostaje wysłane powiadomienie e-mailem. Przewidywany czas dostawy - zależy od dostawców.
 6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji (ok 24h) + przewidywany czas dostawy.
 7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany.
 8. Jeśli cały zamówiony przez Klienta towar okaże się już niedostępny wówczas zamówienie zostaje anulowane, tj. DECORTREND może odstąpić od umowy sprzedaży bez żadnych zobowiązań na rzecz Klienta.
 9. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.
 10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. W przypadku zmiany ceny produktu w złożonym zamówieniu przez Klienta, Klient ma prawo do rezygnacji z zakupu tego produktu. W przypadku wzrostu cen we wszystkich zamówionych przez Klienta produktach, Klient ma prawo anulowania zamówienia.
 11. Należność za zamówione towary Kupujący reguluje przelewem bankowym na konto DECORTREND.
  • Nr konta bankowego DECORTREND:
   GNB Centrum Rozliczeniowe, 40-085 Katowice, ul.Mickiewicza 29,  26 1560 0013 0000 1150 0009 2468
 12. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wysyłka poza granice Polski jest wyceniana indywidualnie.
  Minimalna wartość zamówienia wynosi 500,- zł. netto. W przypadku zamówień na kwotę powyżej 3000,- zł netto cena transportu zawiera się w cenie sprzedaży.
  • Opłaty za transport przy zamówieniach poniżej 3000,- zł. NETTO (3690.- zł BRUTTO):
   • opłata przy odbiorze: 15,- zł. BRUTTO,
   • opłata przelewem: 10,- zł. BRUTTO,
   • opłata przy odbiorze - wysyłka paleta: 180,- zł. BRUTTO,
   • opłata przelewem - wysyłka paleta: 150,- zł. BRUTTO,
   Uwaga: koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze.
 13. W momencie potwierdzenia przez Klienta zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży pomiędzy DECORTREND, a Klientem. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. DECORTREND zastrzega sobie prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w wypadku braku towaru występującego w zamówieniu oraz w przypadku naruszenia przez Klienta jego obowiązków, tj. w szczególności: odmowy przyjęcia zamówionych towarów, nieodebrania zamówionych towarów, odmowy zapłaty całości lub części ceny sprzedaży. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i tym regulaminie.
 14. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim
 15. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd w Kielcach.
 16. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w hurtowni internetowej DECORTREND, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy Klient naszej hurtowni ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
 17. Reklamacje.
  Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien wypełnić formularz reklamacyjny na www.dchurt.pl/reklamacje oraz napisać na adres e-mail: handlowy.dt@gmail.com.
  Poprawnie składana reklamacja mailowa powinna zawierać co najmniej:
  - imię i nazwisko osoby składającej zamówienie oraz numer zamówienia,
  - symbol przedmiotów reklamacji, ze wskazaniem żądania (wymiana na nowy bądź zwrot gotówki) oraz zdjęcia uszkodzeń
  - wyraźny skan lub zdjęcie protokołu szkody spisanego z kurierem. Prosimy sprawdzać paczki przy kurierze. Termin na spisanie protokołu z kurierem upływa po 7 dniach.
  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji możemy zwrócić się do Państwa o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania.
  W przypadku odsyłania towaru prosimy zadbać o bezpieczne zapakowanie produktu, na adres:
  SWIP Decortrend sp. z o.o. sp. k.
  ul. Łódzka 308
  25-655 Kielce
  UWAGA: Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem.
  UWAGA: Informujemy, że dla kupujących nie będących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.
 18. Wymiany i zwroty. Klient nie ma możliwości zwrócenia zakupionego i otrzymanego już towaru lub wymienienia go na inny towar jeżeli jest on wolny od wad. W przypadku wad towarów stosuje się postanowienia pkt. 17 regulaminu.